Om oss.

Etter et langt liv i byggebransjen, som deleier og sjef, har jeg nå startet Klimabygg AS sammen med min yngste sønn, byggmester og energirådgiver Henrik Norstrand.

De fleste av våre ansatte har vært hos meg i 15 år. Noen helt siden de var lærlinger. Alle har fagbrev i tømrerfaget, og flere er videreutdannet til byggmestere.

Våre byggeledere har tilleggsutdannelse i faget, slik at du som kunde vil få mest mulig hjelp ute på byggeplassen.

Vi er stolte over vår kompetanse. Vårt kundeløfte handler om å omsette denne kompetansen til det beste for deg som kunde.

Walter Norstrand

Walter Norstrand

Walter Norstrand

Daglig leder, Eier, Byggmester, Energirådgiver, Tekniker bygg.

922 10 222

walter@klimabygg.no

Henrik Norstrand

Henrik Norstrand

Tømrerbas, Eier, Byggmester, Energirådgiver.

922 10 221

henrik@klimabygg.no

Gisle Dyngeland

Gisle Dyngeland

Byggeplassleder, Byggmester, Takstmann.

484 49 798

gisle@klimabygg.no

Henrik Groth Lerøen

Henrik Groth Lerøen

Tømrersvenn, Verneombud.

986 44 540

henrik.l@klimabygg.no

Markus Sourlas

Markus Sourlas

Tømrerbas, Byggmester.

406 15 032

markus@klimabygg.no

Sondre Fosse

Sondre Fosse

Tømrersvenn.

982 12 192

sondre@klimabygg.no

Kim Alexander Nilsen

Kim Alexander Nilsen

Tømrersvenn, Byggeplassleder.

913 22 047

kim@klimabygg.no

Joakim Samdal

Joakim Samdal

Tømrersvenn.

980 39 057

joakim@klimabygg.no

Khwan Chaihong

Khwan Chaihong

Tømrersvenn.

478 08 560  

khwan@klimabygg.no

Espen Olsen

Espen Olsen

Tømrersvenn.

458 66 564

espen@klimabygg.no

Kim Andre Sandal Sandnes

Kim Andre Sandal Sandnes

Tømrerbas, Tillitsmann.

954 09 388

kims@klimabygg.no